Seuraotteluiden tulokset

KAUSI 2019-2020

Seuraottelu SP-JBT-COSMIC-KERA 08032020

Seuraottelu Killer-JBT-KERA-Steelers Tuusula 08022020

Seuraottelu Carbo–BDT–Cosmic–Kera–Killer–JBT 20012020

Seuraottelu UK88-Palke-JBT 6.1.2020

Seuraottelu HYLSY-JBT-JACKPOT 21122019

JBT-HVV-Killer-Pyrstö-Seitenviis seuraottelu veteraanitasoituksin 28112019

JBT-STEELERS-UK88-TUUSJO-SEITENVIIS-BOLTSI72-HYLSY-PUVE 23112019

Seuraottelu JBT – Cosmic – Carbo – BDT – Kera 18112019

Seuraottelu JBT-HIFK 10112019

Seuraottelu JBT-BAY 10112019

Seuraottelu JBT-SP 10112019

Seuraottelu Boltsi-JBT 02112019

TuusJo-JBT 28092019

KAUSI 2018 – 2019

Seuraottelu Pyrstö-JBT Hyvinkää 5.5.2019

Seuraottelu Hylsy – JBT 14042019

Seuraottelu KERA – JBT 06042019

Seuraottelu Steelers – Nuppi -JBT – Killer 16.3.2018

Seitenviiden viestikisan joukkuetulokset 10032019

Seuraottelu BDT-JBT-CARBO-KERA-COSMIC 04032019

Seuraottelu BAY – JBT 25022019

Seuraottelu UK88-Seitenviis-Carbo-JBT 10.2.2019

Seuraottelu SP – JBT – KERA 03022019

Seuraottelu JBT – PUVE 27012019

Seuraottelu JBT-Pyrstö-Killer-Hylsy-Seitenviis-HVV 24012019

Seuraottelu JBT – SP – BAY 19012019

Seuraottelu JBT – HIFK 19012019

JBT – Paikallisseurat 07012019

Seuraottelu JBT – UK88 – Steelers – Boltsi-72 – Seitenviis 05012019 Järvenpää

Seuraottelu JBT – TuusJo 05012019 Järvenpää

12.11.2018_Carbo_haasteottelu

KAUSI 2017 – 2018

17.3.2018 SEITENVIIDEN VIESTIKISAN JOUKKUETULOKSET

14.4.2018 SP – JBT

1.4.2018 STEELERS – JBT

KAUSI 2016 – 2017